„Kto kocha, zawsze jest młody”.

Read Time:51 Second

W tym miłym, radosnym i szczególnym dniu, jakim są Walentynki, nasze myśli i spojrzenie kierujemy na wartość szczególną, jaką jest miłość. To właśnie ona, jak powiedział pewien myśliciel, „wszystko zwycięża”. Dodał przy tym, że wszystkie wartości przy niej bledną i schodzą na plan dalszy. Już Wirgiliusz w Bukolikach pisał, że „miłość wszystko zwycięża”.

O tym, że miłość można osłodzić w każdym wieku i celebrować ją nie tylko w Walentynki przypominają nam seniorzy, którzy swoim przykładem życia przypominają nam, że miłość, to stan ducha, a autentyczna miłość nigdy się nie starzeje.

Korzystając z okazji przeżywania wspomnienia św. Walentego, patrona zakochanych, pragnę życzyć wszystkim seniorom z Klubu Częstochowskiego Seniora Akcji Katolickiej pięknego przeżywania i doświadczania miłości w relacji do drugiego człowieka. Niech ten czas pomoże Państwu odnajdywać w sobie niezwykłe pokłady sił oraz chęci to tego, aby samemu kochać i dawać miłość innym. Bo człowiek jest zawsze piękny kiedy kocha i wie, że jest kochanym.

💝Wszystkim zakochanym Seniorom z najlepszymi życzeniami miłego świętowania Walentynek 💝

Renata Olczyk, prezes fundacji „Czyn Katolicki”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 71 lat temu odszedł do Pana pierwszy ordynariusz częstochowski bp Teodor Kubina.
Next post Dziś nie tylko Walentynki. Świętujemy 80. rocznicę powstania Armii Krajowej