Z wizytą w parafii Miłosierdzia Bożego w Rudnikach.

Read Time:51 Second

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, prezes DIAK, dr Artur Dąbrowski uczestniczył w odpuście parafialnym w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Rudnikach. Koronka do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, procesja oraz wspólna uczta agape, doskonale wypełniły czas spotkania.

Ks. dr Sebastian Kępa, proboszcz parafii oraz dr Artur Dąbrowski, zaprosili parafian na kolejną wyjątkową niedzielę do świątyni, ponieważ przez tydzień gościć będą relikwie oraz obraz św. Jose Sancheza del Rio. W swoim wystąpieniu dr Dąbrowski zwrócił uwagę na fakt, że w zapisie obrazu Jezusa Miłosiernego znajdują się trzy wyrazy: Jezu Ufam Tobie. One w sposób szczególny odsyłają nas do życia i misji św. Jose Sancheza, w życiu którego trzy wyrazy „Viva Christo Rei”, wyznaczały rytm życia.

Źródło zdjęcia Marcin Bernaś- Parafia Rudniki

„Św. Jose wskaże dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym, że prawda wiele kosztuje, że za prawdę płaci się najwyższą cenę, ponieważ ona czyni człowieka wolnym”.Relikwie i obraz św. Jose Sancheza del Rio będzie można uczcić w kościele Miłosierdzia Bożego w Rudnikach od 1. do 7. maja. Zapraszamy serdecznie.

Kamil

parafiarudniki / ak.czest

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dary dla ukraińskich rodzin dotarły na miejsce.
Next post Zapraszamy na wakacyjną pielgrzymkę do Medjugorie.