W oczekiwaniu na Piątą Ogólnopolską Pielgrzymkę Seniorów na Jasną Górę

Read Time:1 Minute, 1 Second

Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza na Piątą Ogólnopolską Pielgrzymkę Seniorów na Jasną Górę, która odbędzie się 24 września 2022 r.

Wspólne świętowanie rozpoczniemy w sobotę w bazylice jasnogórskiej o godz. 9. 30 wysłuchaniem koncertu chóru „Con Amore.” O godz. 10.00 weźmiemy udział w Eucharystii, której przewodniczyć będzie asystent Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, ks. Radosław Rychlik. Po zakończeniu Mszy św. około godz. 11.00 w bastionie św. Barbary rozpoczniemy Panel Senioralny z udziałem wiceministra Rodziny i Polityki Społecznej Stanisława Szweda, dyrektora DPS św. Barbary w Kleszczowie, ks. Sławomira Bednarskiego, prezes fundacji “Czyn Katolicki”, Renaty Olczyk, ks. dra Sławomira Augustynowicza, inicjatora Dziennego Domu Seniora w Głuszycy. Inicjatywę zakończy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które po zakończeniu panelu poprowadzi ks. Radosław Rychlik. Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej zapraszamy serdecznie do indywidualnego i grupowego zwiedzania Jasnej Góry.

Kochani – Pielgrzymów indywidualnych oraz grupy zorganizowane prosimy o zgłoszenia

drogą telefoniczną pod numerem:

508 794 677

drogą elektroniczną pod adresem:

prezesakcjikatolickiej@gmail.com

Oczekując Waszego przybycia na Jasną Górę wpatrujemy się w oblicze Czarnej Madonny razem z błogosławionym Prymasem Tysiąclecia, kard. Stefanem Wyszyńskim, czekamy na Was, polecając wszystkie sprawy organizacyjne waszej pamięci modlitewnej.

Ks. Radosław Rychlik, asystent DIAK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Zapraszamy na Piątą Pielgrzymkę Seniorów na Jasną Górę
Next post 17 września 1939 – IV Rozbiór Polski.