Prezes DIAK zwołał posiedzenie Rady

Read Time:38 Second

Mając na uwadze kwestie oraz wytyczne zawarte w statucie Akcji Katolickiej, prezes DIAK dr Artur Dąbrowski, z należytym staraniem dotyczącym przepisów naszego stowarzyszenia, zwołał na dzień 5 listopada 2022 r. posiedzenie Rady Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej.

Stosownie do złożonej deklaracji członkowie naszego stowarzyszenia, którzy są pełnoprawnymi członkami Rady proszeni są o zapoznanie się z korespondencją dotyczącą programu naszego posiedzenia, które odbędzie się w Radomsku, w parafii św. Jadwigi Królowej, przy ul. Królowej Jadwigi 93. Stosownie do wytycznych zawartych w korespondencji, prosimy o dostosowanie się do wszelkich uwag.

Do Państwa dyspozycji i pytań jesteśmy pod numerem telefonu
725 588 535 oraz
adresem poczty elektronicznej
prezesakcjikatolickiej@gmiail.com

Polecamy sprawy organizacyjne Rady w Radomsku Waszej pamięci modlitewnej. Z wyrazami szacunku

Dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Dr Artur Dąbrowski rekomenduje w Radio Maryja konferencję „Prześladowany jak katolik”
Next post Biuro Prasowe KEP informuje o konferencji „Prześladowany jak katolik”