Zapraszamy na konferencję „Między oryginałem a fotokopią – spotkanie z relikwiami Carlo Acutisa”

Read Time:39 Second

Zapraszamy bardzo serdecznie na konferencję „Między oryginałem a fotokopią – spotkanie z relikwiami Carlo Acutisa”, którą przygotowaną przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie oraz Akcję Katolicką Archidiecezji Częstochowskiej.

Wydarzenie stacjonarne dedykowane jest w sposób szczególny katechetom archidiecezji częstochowskiej, członkom Akcji Katolickiej oraz wszystkim osobom, którym bliska jest duchowość młodego błogosławionego internauty przekonującego współczesnego człowieka, że Eucharystia powinna również dla nas stawać się własną „autostradą do nieba”.

Spotkanie rozpocznie się 12 października o godz. 17.00 w Kaplicy Różańcowej na Jasnej Górze. Wykłady wygłoszą: – dr Artur Dąbrowski – Prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, Nauczyciel-Konsultant RODN WOM” w Częstochowie oraz ks. Grzegorz Borowik – Duszpasterz Służby Zdrowia Archidiecezji Częstochowskiej, Kapelan Centrum Opieki Paliatywnej Palium w Częstochowie. Na zakończenie konferencji wspólną modlitwą i adoracją uczcimy relikwie błogosławionego Carla.

Zapraszamy serdecznie
ks. Grzegorz Borowik
dr Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Dziś w „Naszym Dzienniku” relacja z konferencji „Prześladowany jak katolik”
Next post Opolski Marsz dla Życia i Rodziny z udziałem naszych wolontariuszy