„Polowanie na Kardynała” – Poznaj przerażającą historię o publicznym linczu na kardynale Pellu

Read Time:1 Minute, 17 Second
Źródło zdjęcia: https://veritatissplendor.pl/

George kardynał Pell jest dla nas symbolem prześladowania Kościoła. Historia, którą przedstawia w publikacji autor książki „Polowanie na Kardynała”, dziennikarz, redaktor naczelny miesięcznika „Non Possumus. Imperatyw” Sebastian Karczewski, po prostu szokuje.

„Polowanie na Kardynała”, jak stwierdza redaktor Karczewski, to „Historia jest przerażająca. Wymyślono zbrodnię, którą miał popełnić, instytucje państwowe zaangażowano do jej potwierdzenia, dziennikarzy – do zorganizowania publicznego linczu. Okazało się, że do wydania wyroku skazującego niewinnego człowieka wystarczy zeznanie jednej osoby, nawet jeśli w świetle wszystkich zgromadzonych dowodów okaże się całkowicie niewiarygodne”.

Redaktor Karczewski, wyartykułował wyraźnie w publikacji, że: „Mimo braku dowodów winy kardynał George Pell został skazany na sześć lat pozbawienia wolności. W więzieniu spędził ponad trzynaście miesięcy, po czym Sąd Najwyższy Australii orzekł jego niewinność. Nie była to jednak „Sądowa pomyłka”. Wcześniejszy werdykt ławy przysięgłych i wyrok sądu apelacyjnego stanowiły nie tylko okrutny przejaw nienawiści na tle religijnym, lecz i potworny dowód wojny z chrześcijaństwem”.

Z pewnością znajdziecie Państwo czas na dobrą lekturę podczas rozpoczynających się wkrótce ferii zimowych. Książkę Pana Karczewskiego czyta się jak dobry kryminał. Cytat wieńczący książkę: „Myli się ten, kto twierdzi, że polowanie się zakończyło…”, powinien przekonać nas wiernych świeckich o tym, w jakich czasach przychodzi nam żyć, by pozostawać wiernym Panu i Jego Świętej Ewangelii.

Publikację „Polowanie na Kardynała” redaktora Sebastiana Karczewskiego można nabyć w promocyjnej cenie na stronie Księgarni internetowej Veritatis Splendor. Link do książki znajduje się poniżej

https://veritatissplendor.pl/pl/p/Polowanie-na-Kardynala/54

Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Odszedł do Pana kardynał George Pell
Next post 3 lata temu zmarł Roger Scruton