Dr Artur Dąbrowski gościem red. Dariusza Ciszewskiego w Porannym espresso w Radio Jasna Góra

Read Time:38 Second

W piątek 17 marca o godz. 9.10 dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, był gościem red. Dariusza Ciszewskiego w Radio Jasna Góra. W audycji „Poranne espresso” dr Dąbrowski odniósł się do kwestii bezpodstawnych ataków na osobę papieża Jana Pawła II, zawartych w reportażu Franciszkańska 3 wyemitowanym przez stację TVN24 oraz do bezpośrednich, bieżących informacji, komentarzy, które wynikły po zakończeniu emisji Franciszkańska 3.

Zachęcamy Państwa do wysłuchania audycji i oczywiście do towarzyszenia Radio Jasna Góra w eterze, nie tylko z udziałem naszego stowarzyszenia. W zakładce „W obronie św. Jana Pawła II” umieszczonej na stronie Radia Jasna Góra, znajduje się wiele interesujących spostrzeżeń, audycji, rozmów i komentarzy, które odnoszą się do zaplanowanej na szeroką skalę akcji dyskredytowania osoby Jana Pawła II oraz jego nauczania.

Krzysztof Król

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Oświadczenie kard. Dziwisza w sprawie oskarżeń Jana Pawła II
Next post Autor publikacji szkalujących papieża – E. Overbeek – w swojej działalności inspirował się antyklerykalną gazetą „Fakty i mity”