„Wstrząsające dane” kilka słów dla „Naszego Dziennika”

Read Time:1 Minute, 7 Second

Tradycyjnie zachęcamy do lektury „Naszego Dziennika”. Jak informowaliśmy już red. Rafał Jan Stefaniuk konkretnie i na temat przepytuje i mówi jak jest.

Dane brytyjskiego departamentu zdrowia dotyczące mordowania dzieci nienarodzonych są wstrząsające. W okresie od stycznia do końca czerwca 2022 r. w majestacie prawa zabito 123 219 nienarodzonych dzieci. Dla porównania w tym samym okresie w 2021 r. było ich 105 488. Oznacza to wzrost o ponad 17 proc. Aż 98 proc. aborcji w Anglii i Walii wykonuje się do 17. tygodnia włącznie. Na niniejsze kwestie zwraca uwagę red. Rafał Stefaniuk w najnowszym – czwartkowym wydaniu „Naszego Dziennika” w artykule „Wstrząsające dane”.


„Mamy do czynienia z jednym z największych aktów barbarzyństwa w dziejach świata.Każdego dnia zabija się tysiące niewinnych istot. Dane dotyczące Anglii i Walii są wstrząsające. To niewyobrażalne, jak nieludzki jest tamten system” – Jacek Kotula, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, wieloletni obrońca życia i rodziny.


„Niepostrzeżenie ruchy lewackie i feministyczne przejęły system edukacji. Promowanie aborcji, zmiany płci itd. jest jednym z mechanizmów rewolucji kulturowej, która ciągle się toczy. I adresatem tych działań jest młode pokolenie. Jeżeli tym osobom uda się przeżyć do wieku dojrzałego – nie ignorujmy tego, że osoby, które poddano indoktrynacji seksualnej, przechodzą często załamania nerwowe, a odsetek prób samobójczych wśród nich jest bardzo wysoki – to staną się one gorącymi zwolennikami
aborcji i rewolucji gender” – dr Artur Dąbrowski – prezes Akcji Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post #MocnyPodcast – Wywiad AK Częstochowa z autorem reportażu „BAGNO”
Next post Pamiętamy o papieżu Leonie XIII