Broń Królowej – Inicjatywa modlitewna 12 sierpnia 2023

Read Time:51 Second

Po raz piąty środowiska lgbtq wspierane przez lewackich polityków, w czasie natężonego ruchu pieszych pielgrzymek na Jasną Górę, organizują tzw. „paradę równości”. Na dzień 12 sierpnia 2023 r zwołują się tuż pod Sanktuarium na Jasnej Górze. Oczywiście czas i miejsce spotkania nie jest dziełem przypadku.

Kolejny raz musi to być intensywny okres przybywania na Jasną Górę pieszych grup pielgrzymkowych. Tęczowi prowokatorzy na miejsce organizacji swojego wydarzenia wybrali przyklasztorne tereny w al. Henryka Sienkiewicza. Organizatorzy parady informują, że maszerować będą „po akceptację, wolność i szacunek”. Żywimy nadzieję że w tym roku obejdzie się bez aktów profanacji wizerunku Matki Bożej, św. Jana Pawła II, czy świętych. Wzorem lat poprzednich Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza serdecznie na spotkanie modlitewne, które odbędzie 12. sierpnia 2023 r. u stóp Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze.

Stańmy razem w obronie Królowej Polski. Zgromadźmy się na jasnogórskim spotkaniu modlitewnym. Zabierzmy ze sobą różańce, by w tym wspólnym byciu razem znaleźć odpowiedź na kluczowe pytanie: „Kim jesteś, jeśli nie stajesz w obronie tego, w co wierzysz?”

Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zapraszamy na nasz kolejny „Podcast z Mocą”
Next post Wspominamy rodziców Matki Bożej – świętych Annę i Joachima