Komediodramat z nowomową w tle

Read Time:1 Minute, 1 Second

Nowomowa, to eliminacja, czy eksterminacja nieprawomyślnych dla rewolucji kulturowej terminów. Nowomowa to również zastępowanie wyrazów sztucznymi tworami, w celu przekonstruowania języka w taki sposób, by niemożliwe stało się sformułowanie nawet w myśli jakiegokolwiek tradycyjnego terminu, który uderzałby w ustalone przez lewaków normy.

Politycy w dobie trwającej obecnie kampanii wyborczej wciągają na listy swych ugrupowań osoby, których poglądy i wypowiedzi wywiłują grymas uśmiechu na twarzy odbiorcy.

Przedstawiam Państwu na filmie osobę określającą się jako

🫵🏻Aktywiszcze lgbt i
🫵🏻aktywiszcze ekologiczne reprezentujące Ostrą Zieleń.

Osobiście zastanawiam się nad tym, czy jak aktywiszcze dostanie się do Sejmu to będzie określać siebie jako pośliszcze?

„Katechizm rewolucyjnej nowomowy” osobie nazywającej siebie San Kocoń, zgodnie z doktryną genderową pozwala określać siebie za pomocą zaimków płciowych jako:„Ono-jego”. W związku z tym zastanawiam się nad tym, czy „Ono-jego”, będzie lepsze od pośliszcze Jachiriszcze, czy Grodzkiszcze?

San Kocoń jest kandydatką z list KO do parlamentu RP. Kocoń to również: „Człończe i Rzecznicze Prasowe Ostrej Zieleni, koordynatorze regionalne projektu Ranking Szkół Przyjaznych Osobom lgbt”.

Może to wydaje zabawne, ale tak na serio mamy do czynienia z kolejną próbą zastąpienia tradycyjnych terminów lewacką nowomową. Niestety, zjawisko to nabiera tempa. Zacznijmy rozumieć, że „Zasadniczym celem nowomowy jest ograniczenie pola myślenia” (G. Orwell).

Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post „Dopiero żyć zaczniesz, gdy umrzesz kochając” – Ks. Jan Twardowski
Next post Pamiętamy o bł. Michale Czartoryskim