„Niech żyje bal” – Spotkanie andrzejkowe w Klubie Częstochowskiego Seniora

Read Time:41 Second

Koniec listopada, to czas na karnawał i spotkania andrzejkowe. Pragnienie spotkania i wspólnej zabawy przyświeca również naszej „dojrzałej młodzieży” z Klubu Seniora. Nasze sobotnie spotkanie rozpoczęło się podziękowaniami za pracę i zaangażowanie w Klub, które seniorom złożył ks. Radosław Rychlik.

Po oficjalnych powitaniach przyszedł czas na rozdanie pamiątkowych dyplomów i książek. Po części formalnej rozpoczęła się część integracyjna z tańcami w tle. Część artystyczna uzmysłowiła nam niezwykłą kondycję seniorów. Tańce przy przebojach Bony M, Maryli Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego, Czerwonych Gitar i innych wykonawców muzycznych z czasów młodości naszej „dojrzałej młodzieży”, przeniosły uczestników andrzejkowego spotkania w „kraj lat dziecięcych”, czasu młodości, okresu wspominanego z łezką w oku.

Dziękujemy ks. Radosławowi za poświęcony czas i organizację spotkania, prezes fundacji „Czyn Katolicki” Renacie Olczyk oraz prezesowi DIAK Arturowi Dąbrowskiemu, który sprawdził się doskonale w roli DJ.

Janina Kawecka

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post „Okiem Prezesa” – refleksja z Bierdiajewem w tle
Next post Forum Chrystusa Króla poza nami