Poseł Trzeciej Drogi R. Lubczyk szczuje na katolików

Read Time:51 Second

Poseł PSL Trzeciej Drogi Radosław Lubczyk w wywiadzie dla Radia Szczecin: „Jestem pewien, że wychowanie dzieci przez pary homoseksualne, jest o wiele lepsze i te dzieci są o wiele bardziej kochane, niż w związkach małżeńskich zawartych w kościele katolickim, gdzie dzieci bywają katowane”.

Chyba nikt już nie powinien mieć żadnych wątpliwości w jakim kierunku mają pójść zmiany w Polsce. Jak widać mali ludzie chowający się za wielkim poselskim immunitetem potrafią jedynie obrażać, szkalować innych, kosztem promowania i celebracji własne ego.

Panie chowający się za imunitetem poselskim Radosławie Lubczyku, oczekujemy przeprosin za tak żenujące rozpowszechnianie kłamliwych tez, które nie mają potwierdzenia w faktach. Na chwilę obecną pana opinię odzwierciedla teza, że im bardziej fakty przeczą pańskim tezom, tym gorzej dla tych faktów.

Jako przedstawiciele środowiska katolickiego z Częstochowy- Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej, jednocześnie osoby żyjące w związkach małżeńskich, domagamy się przeprosin za rozpowszechnianie pseudointelektualnych wywodów, które nie mają nic wspólnego ze światem faktów.

Takie słowa krzywdzą i ranią ludzi. Co więcej, są jawną i celową „mową nienawiści”.

Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wyborcza przeprasza prof. Roszkowskiego za zarzucenie mu umieszczenia „kłamliwych i absurdalnych treści o dzieciach z in vitro” w podręczniku do HiT
Next post Spotkanie opłatkowe Regionu Wieluńskiego poza nami