Ideologiczny zamordyzm

Read Time:1 Minute, 9 Second

Środowiska lgbt w Polsce i UE otrzymają silne narzędzie do ograniczania wolności słowa. Trwają prace nad kryminalizacją tzw. mowy nienawiści To już jest początek ograniczania prawa do wolności słowa w Polsce. Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji PRO – Prawo do Życia, w środę został skazany na rok prac społecznych i karę pieniężną w wysokości 15 tys. zł. Zobligowano go także do przeproszenia społeczności lgbt na prowadzonej przez siebie stronie internetowej.

W ocenie Sądu Okręgowego w Gdańsku dopuścił się on zniesławienia homoseksualistów poprzez zorganizowanie akcji informacyjnej – opartej na badaniach naukowych – w której przedstawiał związek między homoseksualizmem a pedofilią. Sąd uznał, że to pomówienie społeczności lgbt. – To, co było, wraca. Sytuacja jest jak w PRL-u: nie można podważać oficjalnej ideologii. Z tą różnicą, że zamordyzm ideologiczny powraca z Zachodu. Niewygodnych faktów dla grup sprawujących rząd dusz nie można podawać do publicznej wiadomości – mówi „Naszemu Dziennikowi” Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji PRO – Prawo do Życia. Odwołania od wyroku nie ma.

W pierwszej i drugiej instancji nie dopuszczono jego świadków do udziału w procesie, a także nie pozwolono na zadawanie pytań świadkom oskarżenia. Drogi Czytelniku, o bezprecedensowych zakusach lewicowej części sceny politycznej w Polsce i na forum Unii Europejskiej, które zagrażają naszemu poczuciu wolności, bo uderzają wprost w religię, kulturę i możliwość wyrażania konstruktywnej krytyki wobec działań, z którymi się nie zgadzamy, gdyż będzie to określane przez te środowiska jako łamanie przez nas prawa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Modlitwa biskupa Athanasiusa Scheidera w intencji nadejścia czasów świętych papieży
Next post W 2022 r. zamknięto w USA placówek aborcyjnych