Zamiast konkretów tabletka „dzień po” i aborcja do dwunastego tygodnia

Read Time:5 Minute, 43 Second

Środek wczesnoporonny EllaOne został wycofywany z dystrybucji w wielu krajach. Niestety, obecnie jest witany z oklaskami przez Koalicję Obywatelską oraz Lewicę. No cóż, koncerny „wtopiły” dużo pieniędzy dlatego szukając nowego rynku zbytu, natrafiły na walczącą z tradycją Koalicję 13 Grudnia, która z chęcią wepchnie „śmiercionośny towar” polskiej młodzieży i dzieciom. Cóż, mamy przecież to szczęście posiadać tak „mądrych” polityków, którzy w walcząc z tradycyjną moralnością są tak ideologicznie zafiksowani, że zamiast zwiększać subwencje na choroby nowotworowe, wolą zajmować się promocją środków wczesnoporonnych.

Nawet gorliwi wyznawcy Koalicji 13 Grudnia zaczynają dostrzegać, że zamiast konkretów chociażby w dziedzinie gospodarki, zarzuca się przestrzeń informacyjną newsami o tematyce zastępczej i na ich bazie prowadzi się publiczną debatę. Zabieg ten ma na celu tuszowanie autentycznych zamiarów promowania ekologicznego szaleństwa oraz chęci przekazania kluczowych kompetencji państwa polskiego dążącym do stworzenia jednego europejskiego państwa brukselskim biurokratom zakochanym w marksizmie kulturowym.

W tej przestrzeni dezinformacji umyka nam jeden kluczowy fakt. Otóż zaczadzeni ideą Gramsciego, Spinelliego, Reicha i Lukácsa, „światli” polscy politycy, bez konsultacji społecznych zdecydowali za rodziców, co będzie lepszym wyborem dla ich niepełnoletnich pociech. Jak widać odradzająca się marksistowska hydra wchodzi w kompetencje rodzicielskie i w kwestii wyborów moralnych narzuca swoją ideologiczną narracje rodzinie. Dlaczego to czynią? Ponieważ ta ekipa uważa się za najlepszych ekspertów? Tak bynajmniej mówią sami o sobie. Dowodem na to jest fakt, że ministrem zdrowia jest nauczycielka języka polskiego. To jeszcze można przełknąć, skoro kiedyś za wojsko w rządzie Tuska odpowiadał psychiatra. Przypomnijmy jeszcze, że Koalicję 13 Grudnia utrzymujemy z naszych podatków. No cóż, nie stać nas podatników na solidne wynagrodzenia dla najliczniejszych kadr administracji rządowej? Nie stać nas na najbardziej rozbudowaną administrację na świecie? A jakże, w ramach szeroko zakrojonej równości bogaci Polacy są w stanie utrzymać 112 ministrów i wiceministrów. Na biedne pensje ministerskie z radością dorzucą się „docenieni” finansowo przez rządzących przedstawiciele oświaty.

Te największe na świecie kadry rządowe wierzą, że tabletka „dzień po” proponowana 15 letniej dziewczynie jest wyrazem postępu. Zastanawiam si nad tym jak rozumieć proponowanie pigułki wczesnoporonnej dziewczynkom do piętnastego roku życia na receptę? Skoro KK w art 200 § 1. stwierdza, że: „Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12”.

Czy były rzecznik praw obywatelskich, a obecny minister sprawiedliwości i prokurator generalny Adam Bodnar nie wie tego, że zamiast serwować środek poronny dzieciom poniżej piętnastego roku życia, należy przede wszystkim ścigać przestępcę, który dopuścił się pedofilii? Owładnięci „syndromem mądrości” politycy rozpoczęli proces zmian kulturowych w oszałamiająco szybkim tempie. Dlatego postawili na oswajanie młodych pokoleń Polaków z aborcją, środkami poronnymi, „mową nienawiści”, związkami partnerskimi, czy propozycjami zmiany płci. Czy taki stan rzeczy przyczyni się do podniesienia populacji w naszym narodzie? Z całą pewnością nie.

Obniżenie wymagań edukacyjnych, rugowanie z siatki godzin niebezpiecznych z tytułu walki kulturowej przedmiotów (HiT, religia) to część planu, który zdemoluje przestrzeń polskiej edukacji. To cofnięcie nas w czasie do lat, kiedy to zaplanowano w edukacji, że „Polacy powinni co najwyżej ukończyć cztery klasy szkoły powszechnej, opanować liczenie do 500 i umieć się podpisać”. W ten sposób bezwolna, posłuszna i wydajna siłę robocza, pozbawiona tożsamości, wykształcenia i kultury, szybko zapomni o swym pochodzeniu. Przypomnę, że Hans Frank tłumaczył: ”Polakom należy umożliwić kształcenie się jedynie w takim zakresie, aby uświadomili sobie, iż jako naród nie mają żadnych perspektyw. W grę mogą więc wchodzić co najwyżej złe filmy, względnie takie, które obrazują wielkość i siłę Rzeszy Niemieckiej. Trzeba będzie w szerokim zakresie wprowadzić system głośników; będą one pełnić rolę swego rodzaju służby informacyjnej wobec Polaków”.

Jeżeli polityk uroczyście ślubował „rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej, to zastanawiające jest to, czemu godzi się na to, by nastolatki, które nie mają władzy podejmowania aktów prawnych i nie mają prawa stanowienia o sobie bez potwierdzenia ze strony rodziców, otrzymują prawo decydowania o życiu i śmierci swojego ewentualnego potomstwa?

Jak widać najważniejsza jest kwestia ideologiczna. Jak zalegalizujemy, aborcję do 12 tygodnia, pigułkę wczesnoporonną, dokonamy rozdziału Kościoła od państwa, to 112 ministrów i wiceministrów, zacznie wreszcie działać na miarę partyjnych i własnych możliwości. Co więcej, jeżeli jakiś katolik lub instytucja będzie oponować zmiany rewolucji kulturowej, to w ramach równości będą nas uderzać raz po raz młotem „mowy nienawiści”, kierując na terapię dotyczącą zweryfikowania poglądów w zakresie wskazanej przez władzę fobii. W ZSRR osoby, które walczyły z komunizmem, były przez ten nieludzki system wtrącane do psychuszek, czyli „szpitali psychiatrycznych specjalnego typu”. Czy to będzie nas czekał nowy program Psychuszka Plus, w którym wzorem z Sowietów będzie się wykorzystywało psychiatrię do celów politycznych?

A teraz dla chętnych, na kanwie zaczerpniętej z Internetu treści ulotki na temat środka „EllaOne”, kilka słów:


Dawkowanie:
Doustnie. Stosować tylko po konsultacji z lekarzem. Należy zażyć jak najszybciej po stosunku płciowym ( maksymalnie do 120 godzin po stosunku ). Nie należy stosować preparatu wielokrotnie w cyklu miesiączkowym. Tabletkę można przyjąć z posiłkiem lub bez posiłku. Jeśli w ciągu 3 godzin po przyjęciu tabletki Ellaone wystąpią wymioty, należy przyjąć kolejną tabletkę. Uwaga! Preparat nie powoduje przerwania istniejącej ciąży. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Możliwe skutki uboczne:
Bardzo często: bóle brzucha, zaburzenia miesiączkowania. Często: zaburzenia nastroju, bóle i zawroty głowy, mdłości, wymioty, niestrawność, skurcze mięśni, bóle pleców, bolesne miesiączkowanie, nadmiernie nasilone krwawienie miesiączkowe, krwawienie międzymiesiączkowe, zmęczenie. Niezbyt często: zaburzenia apetytu, depresja, objawy lękowe, bezsenność, zaburzenia libido, drażliwość, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, biegunka, zaparcia, suchość w ustach, wzdęcia, trądzik, wysypka, świąd, bóle mięśniowo-szkieletowe, częstomocz, ból piersi, bóle narządów płciowych, zespół napięcia przedmiesiączkowego, świąd narządów płciowych, wydzielina z pochwy. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. : zawroty głowy o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, senność, zaburzenia widzenia może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.
Poinformuj lekarza:
Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, zaburzenia czynność wątroby i/lub nerek, ciężką postać astmy oskrzelowej, dziedziczną nietolerancję galaktozy, niedobór laktazy Lappa lub zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Gdy przyjmujesz przyjmujesz inne leki antykoncepcyjne, leki pobudzające aktywność enzymów wątrobowych (np. ryfampicynę, fenytoinę, fenobarbital, karbamazpinę, rytonawir, ziele dziurawca) – leki te mogą prowadzić do zmniejszenia skuteczności leku. Także leki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego (np. leki zobojętniające) mogą być przyczyną zmniejszonej skuteczności leku. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy karmisz piersią. Po przyjęciu tabletki Ellaone nie zaleca się karmienia piersią przez co najmniej 36 godzin.
Można tylko dodać, że firma poinformowała o wszystkim i o nic nie będzie można jej skarżyć. Ewentualną ofiarą będzie tak, czy owak kobieta. To ona na własnej skórze doświadczy skutków ubocznych.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 79. rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau
Next post Św. Tomasz z Akwinu apostoł zdrowego rozsądku