Bogu na chwałę, ludziom na ratunek – Modlimy się za strażaków

Read Time:1 Minute, 0 Second

Drodzy Strażacy – W imieniu całej Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta.

Jesteście ludźmi o wielkim sercu i niezwykłej odwadze, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie, aby ratować innych z płomieni i innych niebezpieczeństw. Wasza służba jest prawdziwym powołaniem, godnym najwyższego szacunku i uznania.

Dziękujemy Wam za Waszą ofiarność, profesjonalizm i gotowość do niesienia pomocy w każdej chwili. Jesteście prawdziwymi bohaterami, którzy dają nam poczucie bezpieczeństwa i pewności, że w razie potrzeby możemy liczyć na Waszą pomoc.

W tym szczególnym dniu, kiedy czcimy naszego patrona – Świętego Floriana, życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, sił fizycznych i psychicznych, a także wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Niech Święty Florian zawsze czuwa nad Wami i chroni Was od wszelkich niebezpieczeństw.

Niech Wasza służba zawsze będzie naznaczona duchem wiary, miłości i bliźniego. Niech Bóg błogosławi Was i Wasze rodziny.

Niech każdy dzień Waszej służby będzie bezpieczny i owocny w niesienie pomocy. Niech Wasza odwaga i poświęcenie zawsze będą nagradzane szacunkiem i uznaniem społeczeństwa.

Życzymy Wam, abyście zawsze mogli wrócić do swoich domów cali i zdrowi. Niech Święty Florian zawsze towarzyszy Wam na Waszych szlachetnych szlakach.

Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej z Księdzem Asystentem

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post  Miej w opiece naród cały
Next post Kilka słów o tolerancji