Prezes DIAK z wizytą w Działoszynie

Read Time:1 Minute, 0 Second

Miło nam poinformować, że w Działoszynie nowej prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej działającej przy parafii św. Marii Magdaleny – Bożenie Cieśli wręczono dekret.

Szanowna Pani Bożeno,

Z okazji objęcia funkcji Prezesa Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej działającej przy parafii św. Marii Magdaleny w Działoszynie, pragnę w imieniu zarządu i Księdza Asystenta złożyć serdeczne gratulacje i życzenia owocnej pracy.

Jest mi niezmiernie miło móc powierzyć Pani tak ważną misję. Jestem przekonany, że dzięki Pani zaangażowaniu, doświadczeniu i entuzjazmowi Oddział Akcji Katolickiej będzie nadal prężnie się rozwijać i przyczyniać do pogłębiania wiary i życia religijnego wśród parafian.

Akcja Katolicka odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu Kościoła. To właśnie dzięki zaangażowaniu jej członków możliwe jest realizowanie wielu cennych inicjatyw, takich jak: Katechezy i spotkania formacyjne, organizowanie wydarzeń religijnych i kulturalnych, pomoc charytatywna, wsparcie dla potrzebujących

Jestem pewien, że pod Pani kierownictwem Oddział Akcji Katolickiej w Działoszynie będzie nadal owocnie wypełniać te zadania, stając się ważnym elementem życia parafialnego.

Życzę Pani wiele sił, wytrwałości i mądrości w kierowaniu pracą Oddziału. Niech Bóg prowadzi Panią na tej drodze i obdarza potrzebnymi łaskami we współpracy z ludźmi i Parafialnym Asystentem ks. Janem Skibińskim.

Z wyrazami szacunku, w imieniu zarządu DIAK i Księdza Asystenta

dr Artur Dąbrowski – prezes

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę już za pasem!
Next post Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – Święto Radości i Nadziei