Minister Stanisław Szwed w audycji „Senior w eterze”.

Read Time:45 Second
Foto: Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej

Dziś w audycji radiowej „Senior w eterze” w radio Jasna Góra gościem dra Artura Dąbrowskiego, był sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, Stanisław Szwed oraz prezes fundacji „Czyn Katolicki, Renata Olczyk. W audycji omówiono programy rządowe skierowane do rodzin, seniorów oraz sprawy związane ze stanem polskiej demografii.

W audycji wybrzmiały wątki dotyczące aktualnej polityki społecznej państwa oraz praktycznej realizacji pracy z osobami 60+, o których mówiła prezes fundacji „Czyn Katolicki”. Zarówno minister Szwed, jak i prezes Olczyk, odnieśli się również do osobistego zaangażowania w pracę z seniorami na polu rodzinnym.

Tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie wysłuchali dzisiejszej emisji „Seniora w eterze”, zapraszamy do naszej zakładki na stronie internetowej, gdzie w chwili wolnego czasu będzie można odsłuchać prezentowanego dziś nagrania z udziałem ministra Stanisława Szweda i prezes Renaty Olczyk. Oczywiście prosto „Z serca Polski” w Radio Jasna Góra.

Krzysztof Król

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Pracowity dzień w Akcji
Next post Adoracja w intencji świętości życia kapłanów.