Przypominamy wywiad z S. Karczewskim, redaktorem naczelnym „Non Possumus. Imperatyw”.

Read Time:1 Minute, 9 Second

Kolejny raz mam okazję do zaprosić Państwa do obejrzenia wywiadu, który ponad rok temu z redaktorem Sebastianem Karczewskim, przeprowadził dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej.

Do dzisiejszego dnia, 5.02.2022 r. film zanotował 1506 wyświetleń. tematyka niezwykle trudna, jednakże w sposób klasyczny demaskuje fałsz, obłudę i kłamstwo. Znajdziemy w niej konkretne pytania i jeszcze bardziej konkretne odpowiedzi.

Sebastian Karczewski, to wytrawny dziennikarz śledczy, publikujący w „Naszym Dzienniku”, goszczący często w Radio Maryja, TV „TRWAM”. Jest autorem wielu dobrych publikacji. Jednak w perspektywie omawianego tutaj tematu, warto powiedzieć o publikacji „Pedofilią w Kościół”. Z tej książki dowiemy się o środkach i technikach manipulacyjno- propagandowych, które pod pretekstem „walki z pedofilią” stosuje się w celu walki z Kościołem i duchowieństwem. Bezsprzecznie, atutem tej publikacji jest ukazywanie konkretnych faktów, wydarzeń , dat, nazwisk oraz miejsc, które w konfrontacji z prawdą, okazują się nagie.

Szanowni Państwo, jak mawiał klasyk: „Prawda dużo kosztuje, ale wyzwala”. Niniejsza sentencja najlepiej oddaje tematykę niniejszej rozmowy pomiędzy prezesem Dąbrowskim, a redaktorem Karczewskim.

Na koniec warto wspomnieć, że Sebastian Karczewski od lipca ubiegłego roku pełni funkcję redaktora naczelnego ogólnopolskiego miesięcznika „Non Possumus. Imperatyw”, który jest doskonałą lekturą dla odważnych w wierze katolików, którzy w życiu wyznają zasadę, że w każdych okolicznościach, należy być „współpracownikiem prawdy”.

Krzysztof Król

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Adoracja w intencji świętości życia kapłanów.
Next post Rozważania apelowe księdza asystenta warte przypomnienia.