„Ojciec Przejrzystości” – Polecamy wywiad z Arcybiskupem Georgiem Gänsweinem

Read Time:57 Second

Polecamy Państwu ekskluzywny wywiad z osobistym sekretarzem papieża emeryta Benedykta XVI, Arcybiskupem Georgiem Gänsweinem, w którym w sposób szczegółowy odniósł się do bezpodstawnych oskarżeń wobec papieża Benedykta.

Arcybiskup Gänswein w rozmowie z Andreasem Thonhauserem, szefem watykańskiego biura EWTN, skrytykował oskarżenia generowane przez media kierowane wobec Benedykta XVI, ówczesnego arcybiskupa Monachium i Fryzji, który znalazł się w centrum uwagi po opublikowaniu raportu o nadużyciach.

Zapoznając Państwa ze sprawą bezpardonowego ataku na osobę Benedykta XVI, za najlepszy komentarz, wprowadzenie do filmu, uznaliśmy zamieszczenie wypowiedzi redaktora naczelnego miesięcznika Non Possumus. Imperatyw”, Sebastiana Karczewskiego, który w dniu wczorajszym (16.02.2022) w „Aktualnościach dnia” w Radio Maryja powiedział m.in.: „Obecnie prowadzi się przeciw Benedyktowi kampanię, która ma na celu przypisanie Papieżowi seniorowi rzeczy nie mających z nim nic wspólnego. Jedynym celem raportu było oskarżenie Benedykta XVI. Tego rodzaju dokumentów nie powinniśmy traktować poważnie, bo żaden do tej pory nie pokazywał faktów, lecz mity”. „Mierzymy się z tym, dlatego że nie ma reakcji. To rozzuchwala tych, którzy posługując się kłamstwem próbują oczerniać najwybitniejsze postacie Kościoła katolickiego. Zuchwalstwo jest coraz większe” podkreślił w rozmowie red. Sebastian Karczewski.

Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Przemodelowanie myślenia za pomocą teorii krytycznej.
Next post Żenujący wpis rzecznika z UJ o płodach z których można zrobić farsz do pierogów.