#Adoptujrodzinęzukrainy

Read Time:57 Second

Kochani, w pierwszym dniu akcji #Adoptujrodzinęzukrainy, #wspieramAdopcjęUA, udało się nam zakupić buty, spodnie, t-shirty, skarpety, rajstopy, środki do higieny. Rodzina z mamą ma niezbędne minimum do dalszej egzystencji. W imieniu mamy Swietłany córki Radmiły i niezwykle uroczego pięcioletniego Mirona, bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. Mama i dzieci jest zbudowana Waszą postawą. Z oczu popłynęły łzy i wypowiedziane po polsku dziękuję.

W imieniu Swietłany, Radmiły i Mirona, dziękuję Państwu za okazany dar serca. Nie ukrywam, że potrzeby są nadal aktualne. Oczywiście, miejmy świadomość, że ludzie Ci nie tylko o nic nie proszą, co nawet jest im wstyd prosić o taką pomoc. My dalej wspieramy naszą rodzinkę. Dzieci lada moment udadzą się do szkoły i przedszkola, więc potrzebne będą plecaki oraz wyprawka. Ośmielę się powiedzieć, że w tej materii również liczymy na Was.

I tak sobie myślę, że jeżeli ofiarowaliśmy żyjącemu w naszej rodzinie z Ukrainy Panu Jezusowi trzy pary butów i przyodzialiśmy Go w szaty, to z pewnością z Waszym zaangażowaniem i zapałem damy radę wyposażyć dzieci w rzeczy potrzebne do szkoły. W końcu „radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9, 7).

Dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej      

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Modlitwa przy relikwiach św. Jose w parafii św. Lamberta w Radomsku.
Next post „Wolontariusz potrzebny od zaraz”.