Dzień skupienia w wigilię Miłosierdzia Bożego.

Read Time:54 Second

„Odzyskujemy dziś wiarę w Boże przeznaczenie człowieka. Jakże głęboko odetchnął dziś świat, gdy z grobowca ludzkości został odwalony kamień śmierci”, tymi słowami bł. kard. Stefana Wyszyńskiego dzielimy się radością płynącą ze zmartwychwstania Pana. Jednocześnie słowa Chrystusa wypowiedziane do św. Faustyny Kowalskiej: „Nie zazna ludzkość spokoju, dopóki nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego”, przygotowują nas na przeżycie niedzieli Miłosierdzia Bożego.

Doskonałą formą duchowych przygotowań w okresie wielkanocnym do święta Miłosierdzia Bożego będzie Archidiecezjalny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej, który odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2022 r. w kościele p.w. św. Jadwigi Królowej w Radomsku, mieszczącym się przy ul. Królowej Jadwigi 93.

Zgromadźmy się licznie w wigilię święta Miłosierdzia Bożego, by przy relikwiach św. Jose Sancheza del Rio błagać Miłosiernego Pana o pokój na Ukrainie i świata całego. Uczestnictwo w inicjatywie potwierdzamy tradycyjnie u wiceprezes Renaty pod numerem telefonu: 503 629 299. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 21 marca 2022 r. do godz. 15.00.

Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 10.00. W programie: modlitwa, konferencje, Eucharystia oraz integracja.

Zapraszamy serdecznie.

Ks. Radosław Rychlik, asystent DIAK,
Dr Artur Dąbrowski, prezes DIAK.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post „Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał!”
Next post „Niech nastanie pokój dla udręczonej Ukrainy” – papieskie orędzie „Urbi et orbi”.