Dr Artur Dąbrowski odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Read Time:51 Second
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i tekst „Ogólnopolski Kongres Wychowania do Życia w Rodzinie”

Miło nam poinformować, że we wtorek 16 maja 2022 r. w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, podczas XII Ogólnopolskiego Kongresu Wychowania do Życia w Rodzinie któremu przyświecało hasło „Szkoła – rodzinie. Wspieranie wychowawczej funkcji rodziny”, Minister Edukacji i Nauki dr hab. Przemysław Czarnek, wręczył pedagogom Medal Komisji Edukacji Narodowej „za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania”. W gronie odznaczonych przez ministra osób znalazł się również prezes DIAK, dr Artur Dąbrowski.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎Nadaje Arturowi Dabrowskiemu Panu urodzonemu szczególne zasługi dla oświaty 1973r. wychowania dnia 07 grudnia za MINISTERSTWO EDUKACJIINAUKI „MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ" LEGITYMACJANr 178333 MINISTER Caums uل Warszawa, dnia 11 maja 2022‎”‎

Po zakończeniu ceremonii wręczenia Medalu Komisji KEN odbyły się wykłady, a następnie panel tematyczny poświęcony współczesnym problemom wychowawczym. Jednym z panelistów był dr Artur Dąbrowski, który podzielił się z pedagogami zakresem informacji z obszaru pedagogiki, kultury i filozofii.

Przypomnijmy sobie, że Medal KEN wręczany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz za szczególny zakres działalności dydaktycznej i wychowawczej dla dzieci, młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i garnitur

My ze swej strony gratulujemy wyróżnienia i żywimy nadzieję, że doceniony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wysiłek, zaowocuje w młodym pokoleniu wiernością ideałom promujących cywilizację miłości wśród młodzieży.

Małgorzata Frańczak, wiceprezes DIAK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post „Prawdy nie oszukasz” – Refleksja niepoprawna politycznie.
Next post Redaktor Rafał Stefaniuk o lewackim terrorze na łamach „Naszego Dziennika”.