„Matka to jedyna osoba na świecie, która Cię pokochała, zanim jeszcze Cię poznała”- J. H. Pestalozzi.

Read Time:1 Minute, 1 Second

W dniu dzisiejszym swoje święto obchodzą nasze mamy. Przypadający 26 maja Dzień matki stanowi szczególną okazję nie tylko do złożenia życzeń, ale przede wszystkim wyrażenia podziękowań. Członkowie Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim wspaniałym mamom. Niech każdy dzień Waszego życia wyznaczony będzie rytmem modlitwy, wsparcia i należnego szacunku.

Niech Matka Najświętsza, Patronka wszystkich mam nie tylko ma Was w swojej opiece, ale chroni, wspiera i inspiruje do życia wiarą, nadzieją i miłością. Z całą pewnością w dniu dzisiejszym, w sposób szczególny, każdemu z nas dźwięczą w głębi sumienia słowa znanej piosenki Mieczysława Fogga: „Gdy grunt usuwa się jak kładka. Jest wtedy ktoś, kto trwa do ostatka, Ktoś, kto nie umie zdradzić – Matka”.

Niech nie tylko w tym dniu towarzyszą nam sława księdza arcybiskupa Stanisława WIelgusa, który przypomina nam, że: „Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka”.

Wspieramy wszystkie mamy modlitwą – i oczywiście dedykujemy ponadczasową piosenkę w wykonaniu Mieczysława Fogga, „Pieśń o matce”.

Źródło: www.youtube.com

Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Pamiętamy o rotmistrzu Pileckim
Next post Należy odrzucić skandaliczny projekt.