Wystartował Klub Seniora

Read Time:56 Second

W sobotę 28 maja swoją działalność zainaugurował Klub Częstochowskiego Seniora. Podczas spotkania, koordynator projektu, ks. Radosław Rychlik powiedział: „W dniu dzisiejszym rozpoczął się już piąty, jubileuszowy rok działalności tak potrzebnego seniorom Klubu Częstochowskiego Seniora”. Omawiając cele, zadania oraz plany działalności, ks. Radosław odnosząc się do nowego miejsca działalności Klubu podziękował proboszczowi parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Częstochowie, ks. Zbigniewowi Jeżowi za udostępnienie auli parafialnej na zajęcia, warsztaty, spotkania oraz porady dla osób 60+.

„Dziś widać było jak Dojrzała Młodzież spragniona jest wspólnych spotkań, nowych wyzwań i aktywności”, podsumował „klimat” spotkania ks. Rychlik. Jednocześnie podziękował prezes fundacji „Czyn Katolicki”, Renacie Olczyk za zadania związane z przygotowaniami i działalnością Klubu. Ksiądz Rychlik w swoich podziękowaniach wymienił jeszcze Panie Janinę, Kamilę oraz Wandę, które wsparły działania inauguracyjne Klubu. „Dziękujemy, że jesteście. Dojrzała Młodzieży do dzieła”, zakończył swokją wypowiedź ks. Radosław Rychlik.

Dziękując przybyłym na spotkanie seniorom, Pani Renata Olczyk, przypomniała, że przyjęte i opracowane w bieżącym roku działania w Klubie korelować będą z zadaniami założonymi w polityce społecznej wobec osób starszych. Priorytetami będzie tutaj przede wszystkim: bezpieczeństwo, partycypacja w wyznaczonych celach i przede wszystkim szeroko rozumiana solidarność.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Dziś w liturgii po raz pierwszy wspominamy Prymasa Tysiąclecia.
Next post Akcja Katolicka zawsze „Po stronie życia”.