Podziękowania od Fundacji dla Życia i Rodziny

Read Time:52 Second

We środę 8 czerwca w siedzibie Fundacji dla Życia i Rodziny odbyło się spotkanie przedstawicieli Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej z zarządem fundacji. Podczas spotkania omówiono dalszą perspektywę współpracy związaną z promocją rodziny w duchowej stolicy Polski oraz zaplanowano wspólne działania związane z promocją małżeństwa w dobie trawiącej świat, Europę i nasz kraj rewolucji neomarksistowskiej, której działania wymierzone są w tradycyjną rodzinę.

Jak zaznaczył na spotkaniu Grzegorz Nienartowicz, prezes Fundacji dla Życia i Rodziny, „Wspólnie z Akcją Katolicką musimy podjąć w Częstochowie działania zmierzające do promocji konstytucyjnej wizji roli rodziny, rozumianej jako małżeństwo kobiety i mężczyzny”. Pamiętajmy również o tym, że zgodnie z zasadą 18 art. Konstytucji RP „rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”, dopowiedział prezes Fundacji dla Życia i Rodziny.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem prezesowi DIAK, Arturowi Dąbrowskiemu, podziękowań za promocję i wsparcie organizacji Marszu dla Życia i Rodziny, który 29 maja przeszedł ulicami Częstochowy promując rodzinę i wartości rodzinne.

Dziękujemy członkom Akcji Katolickiej, Przyjaciołom, Sympatykom stowarzyszenia oraz wolontariuszom za wsparcie Marszu.

Małgorzata Frańczak, wiceprezes DIAK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Biskupi o katechezie, synodzie i 25. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Zakopanem – Komunikat z 392. Zebrania Plenarnego KEP.
Next post „Rewolucja i kontrrewolucja” – lektura katolika na czerwcowe wieczory.