Nasze audycje w Radio Jasna Góra

Read Time:1 Minute, 25 Second

Nawet w czasie wakacji nie zwalniamy tempa. Dlatego w ramówce wakacyjnej Radia Jasna Góra znajdą Państwo propozycje z udziałem Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej. Pierwsza z nich poświęcona jest zmianom na obszarze kultury. Druga tematyce senioralnej. Zachęcamy Państwa do aktywnego, żywego uczestnictwo w audycjach, które od wielu lat wpisują się w misję Radia Jasna Góra.

Programy radiowe prowadzone przez dra Artura Dąbrowskiego dwa razy w tygodniu w ramówce wakacyjnej przedstawiają się następująco:

Audycja „Budzenie Olbrzyma” – emitowana będzie we środy o godz. 10.30 oraz darmowej aplikacji Radio Jasna Góra. Powtórki – środy o godz. 23.15 oraz w czwartki godz. 17.30.

Audycji poświęconej problematyce osób 60+ „Senior w eterze” – będzie można wysłuchać w piątki o godz. 10.30. Tym, którzy z różnorodnych przyczyń nie będą mogli wysłuchać audycji, zachęcamy do odsłuchania powtórek audycji, które wyemitowane zostaną w soboty o godz. 23.15.

Nasze stowarzyszenie zachęca do aktywnego odwiedzania witryny radiojasnagora.pl, wysłuchiwania wielu wartościowych audycji, nabożeństw oraz informacji z serca Polski. Jednocześnie zachęcamy do pobrania darmowej mobilnej aplikacji Radio Jasna Góra ze Sklepu Google Play.

„Budzenie Olbrzyma” – środa godz. 10.30.
Powtórki – środa o godz. 23.15, czwartek godz. 17.30.

„Senior w eterze”piątek godz. 10.30.
Powtórka – sobota godz. 23.15.

Ostania z możliwości, czyli Radio Jasna Góra na Twoim smartfonie, umożliwi Ci w dowolnym miejscu na świecie nie tylko na połączenie się z duchową stolicą Polski, ale na wysłuchanie wielu interesujących audycji radiowych. W tym również tych, które prowadzi Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej. Oczywiście, tym, którzy są w normalnym zasięgu Radia Jasna Góra, przypominamy o częstotliwości 100,6fm. Jednocześnie informujemy, że na naszej stronie znajdą Państwo archiwalne audycje „Budzenie Olbrzyma” oraz „Senior w eterze”.

Renata Olczyk, wiceprezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Mocna lektura na wakacje
Next post Przyjdź bronić Królowej!