Wesprzyj naszą inicjatywę na zrzutka.pl

Read Time:1 Minute, 16 Second

Wzorem lat poprzednich w ramach inicjatywy Broń Królowej, zachęcamy Państwa do wsparcia naszej inicjatywy modlitewnej na Jasnej Górze. Wzorem lat poprzednich przedstawiciele i zwolennicy tęczowej rewolucji kulturowej zaplanowali swój marsz na Jasną Górę. Tym razem pod sanktuarium przybędą w najbliższą sobotę 16. lipca, oczywiście podczas szczytu pielgrzymkowego i obchodów uroczysości Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Wszyscy pamiętamy obrazek z tzw. „Tęczową Matką Bożą”, poprzez który prowokuje się wiernych Kościoła katolickiego i uderza w ich uczucia religijne. W pamięci mamy również wydarzenia ze Strajków Kobiet, którym towarzyszyło przerywanie nabożeństw, Mszy św., profanowanie Najświętszego Sakramentu, czy dewastacja świątyń oraz pomników z wizerunkiem Matki Bożej, czy świętych.

Inicjatywa Broń Królowej zrzeszająca wiele podmiotów od momentu organizacji tzw. parad równości w Częstochowie organizuje spotkania modlitewne przed jasnogórskim sanktuarium. Zapewniamy bezpieczeństwo pielgrzymom i przeciwdziałamy aktom profanacji, wandalizmu oraz propagowania symboli, które nie są w zgodzie z regulaminem sanktuarium.

Aby skutecznie przygotować się do obrony tego co dla nas Polaków ważne, święte i bliskie, potrzebujemy od Państwa wsparcia materialnego. Działamy społecznie. Jesteśmy wolontariuszami, którzy przyjeżdżają tutaj z różnych stron Polski, by bronić Królowej. W odróżnieniu od działań ideologicznych skrajnej lewicy nie mamy wsparcia kapitału. Dlatego liczy się każda, nawet najdrobniejsza pomoc.

Dzięki waszemu wsparciu z poprzednich akcji udało się nam już zakupić: środki łączności dla naszych wolontariuszy (radiotelefony), nagłośnie do animacji spotkań modlitewnych, zestaw lin do zabezpieczenia zgromadzeń, agregat, halogeny służące oświetleniu miejsc spotkań w godzinach wieczornych oraz nagrzewnicę

Prosimy o Wasze wsparcie na zrzutce. Szczegóły w linku poniżej.

https://zrzutka.pl/yck3mc

Kamil Stolarski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej
Next post Dziś obchodzimy dzień męża i żony