Księże Radosławie – Pamiętamy, dziękujemy, wspieramy modlitwą w dniu imienin

Read Time:1 Minute, 1 Second

Arcybiskup Fulton Sheeen pisał, że: „Rany Jezusa zapewniają nas, że zło nigdy nie odniesie ostatecznego zwycięstwa”. Rany Chrystusa ukryte są również w dłoniach kapłana, którymi konsekruje, rozgrzesza, błogosławi. To właśnie do kapłana przychodzą poranieni ludzie po ratunek, ponieważ są wewnętrznie przekonani, że tylko dotyk konsekrowanych dłoni jest w stanie podarować miłość Chrystusa, która jest większa od lęku, niepokoju, smutku oraz rozpaczy.

W dniu imienin ks. Radosława członkowie Akcji Katolickiej życzą swemu Asystentowi tego, by każdego dnia odnajdywał w ranach Chrystusa inspirację do pracy duszpasterskiej w parafii św. Jadwigi Królowej oraz w Akcji Katolickiej. Księże Radku, niech Pan Bóg da Ci łaskę przekonywania wiernych, że ostateczne zwycięstwo i słowo w życiu człowieka i świata należy do Chrystusa.

Księże Asystencie, niech Twojej duszpasterskiej posłudze towarzyszy wstawiennictwo sługi bożego, arcybiskupa Fultona Sheena, który mówił o tym, że „aby żyć w tych niespokojnych czasach, wszyscy musimy dążyć do świętości”. W końcu „święty to ten, kto sprawia, że ludzie zaczynają kochać Chrystusa”. Wdzięczni za dotychczasową pracę i towarzyszenie Akcji Katolickiej, w dążeniu do świętości, życzymy tego, aby ludzie po spotkaniu z Księdzem zaczynali nie tylko poznawać, ale przede wszystkim, kochać Chrystusa.

W imieniu członków Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Dr Artur Dąbrowski, prezes
Renata Olczyk, wiceprezes DIAK
Małgorzata Frańczak, wiceprezes DIAK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Lektura na jesienne wieczory
Next post Przeżywając Narodzenie Najświętszej Maryi Panny