„Wychwalajmy narodzonego Boga” – Parafialny Oddział zaprasza na koncert kolęd do Zajączek

Read Time:55 Second

Po świątecznej zbiórce żywności w ramach parafialnej „szlachetnej paczki” polegającej na wsparciu żywnościowym dla osób najbardziej potrzebujących z terenu naszej parafii w Zajączkach, przyszedł czas na przygotowanie się do wspólnego kolędowania w miejscowym kościele św. Franciszka z Asyżu.

W imieniu członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Zajączkach zachęcam i zapraszam bardzo serdecznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z naszej parafii do uczestnictwa w Parafialnym Koncercie Kolęd i Pastorałek, któremu towarzyszy hasło: „Wychwalajmy narodzonego Boga”.

Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbędzie się 8 stycznia 2023 r. godz. 17.00 w kościele parafialnym w Zajączkach. Uczestnicy proszeni są przysyłać zgłoszenia do dnia 3 stycznia 2023 r. do godz. 10.00. Wykonawcy mogą występować solo, duecie lub zespołowo. Mile widziany jest śpiew w każdej formie: z akompaniamentem, bez akompaniamentu, z instrumentem oraz podkładem muzycznym.

Zapewniamy również próbę przed występem w dniu 6 stycznia 2023 r. o godz. 10.00. Szczegóły i zgłoszenia u prezesa POAK Grzegorza Wydmucha, członków Akcji Katolickiej oraz ks. Bartosza.

Zapraszamy bardzo serdecznie na wspólne kolędowanie – Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Zajączkach wraz ze swymi duszpasterzami.

Grzegorz Wydmuch – delegat do KIAK, prezes POAK Zajączki

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Działoszynie i Bobrownikach
Next post Nie możemy milczeć – „Nasz Dziennik” o naszej inicjatywie