Znany katolicki influencer Ksiądz z Osiedla mówi jak to jest z pedofilią

Read Time:1 Minute, 5 Second

Nie palił się do bycia księdzem. Ale zawarł deal z Jezusem. A ostatecznie Bóg przemówił do niego przez… żula. Dziś jest katechetą w technikum i podbija Internet jako Ksiądz z osiedla.

W 2006 roku skazano księdza za molestowanie nieletniego. Sprawa raczej oczywista. Dzieciak zeznał, że ksiądz go próbował skrzywdzić na plebanii. Matka wszystko potwierdziła. Księdza szybko zamknięto w więzieniu, wyrzucono z kapłaństwa.

Po kilku latach chłopak dorósł i zgłosi się na policję. Opowiedział, że skazany ksiądz pomagał jego rodzinie finansowo ale przestał, jak się dowiedział, że matka przepija pieniądze. Wtedy matka zagroziła księdzu, że jeżeli przestanie dawać pieniądze, to ona go zniszczy i…. dotrzymała słowa. Zmusiła syna do fałszywych oskarżeń… Księdza uniewinniono ale nikogo to już nie interesowało….

Jakiś czas temu mój kolega ksiądz egzaminował młodzież przed bierzmowaniem. Jedna dziewczyna nic nie umiała, wszystko olewała więc jej mówi, że chyba nie zdasz. Ona odpowiedziała: albo mnie ksiądz przepuści albo wyjdę i powiem, że mi ksiądz składał niemoralne propozycje. Komu uwierzą?…

Niedawno ja usłyszałem, że jestem pedofilem. Bo przechodziłem w habicie koło ziomeczków na ławce…

Jestem za tym aby karać sprawców, żeby chronić dzieci, ofiarom zadośćuczynić ale poczekać z osądami do wyjaśnienia sprawy… zwłaszcza jeżeli zarzuty dotyczą osoby, która już nie żyje…

Mateusz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Złóż skargę do KRRiT na reportaż TVN24 „Franciszkańska 3”
Next post Wspieramy budowę studni w Czadzie