„Vademecum katolika” – cenne kompendium dla katolików

Read Time:45 Second

„Vademecum katolika” stanowi niezwykle cenny zbiór porad prawnych, które jak zapewniają twórcy -„Przydadzą się każdemu katolikowi, którego prawa są naruszane”.

Do prawników z Instytutu Ordo Iuris zgłasza się tysiące osób z prośbą o wsparcie w zakresie takich spraw jak „ograniczanie konstytucyjnie gwarantowanej wolności sumienia i wyznania czy ograniczanie dostępu do sakramentów i utrudnianie praktykowania religii. Ostatnia dekada to również coraz częstsze ataki na chrześcijan, ich miejsca kultu oraz symbolikę religijną”.

Nie czarujmy się, każdy wierzący i autentycznie żyjący prawdami zawartymi w depozycie wiary katolik powinien wiedzieć, jakie są jego prawa oraz w jaki sposób reagować w sytuacjach godzących w uczucia religijne osób wierzących.

Jak piszą twórcy „Właśnie dlatego powstał Vademecum katolika, który można bezpłatnie pobrać poprzez wypełnienie formularza”. Vademecum dostępne w poniższym linku po wypełnieniu formularza.

Kliknij poniżej w napis [Strona główna] i wypełnij formularz dzięki któremu nieodpłatnie otrzymasz „Vademecum katolika”. My już to zrobiliśmy – A Ty?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post „Na nas spoczywa dzisiaj wielkie dzieło głoszenia obolałej ludzkości współczesnej niezmierzonych bogactw Bożego miłosierdzia” abp Marek Jędraszewski  
Next post „Wyborcza poleca „Vademecum ateisty”