Już prawie 20 tysięcy osób wysłało skargi do KRRiT na reportaż TVN szkalujący Jana Pawła II

Read Time:1 Minute, 9 Second

Pod skargami na TVN w którym wyemitowano zniesławiający św. Jana Pawła II reportaż podpisało się już prawie 20 tysięcy osób. Skargę na reportaż TVN „Franciszkańska 3” do KRRiT podpisało do tej pory
1⃣9⃣6⃣0⃣5⃣ osób. Taki stan rzeczy jest wynikiem tytanicznej pracy, jaką w tej materii wykonał „Nasz Dziennik”, Radio Maryja oraz TV Trwam.

Mówimy STOP atakom na Jana Pawła II i obrażaniu uczuć religijnych osób wierzących. Jednocześnie jako Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej „Nie pozwolimy zniszczyć wizerunku człowieka, którego cały wolny świat uznaje za filar zwycięstwa nad imperium zła. Papież Jan Paweł II jest symbolem odzyskania przez Polskę niezależności i wyzwolenia z rosyjskiej strefy wpływów, o czym wielokrotnie przypominali w swoich wystąpieniach światowi przywódcy”.

W imieniu Zarządu Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej zachęcamy Państwa do wyrażenia sprzeciwu wobec dokonanej przez stację TVN manipulacji i wysłania skargi do KRRiT. Wystarczy tylko zeskanować kodu QR, który zwiera stosowny dokument – Skargę do KRRiT na audycję „Czarno na białym”- reportaż „Franciszkańska 3„, wyemitowany przez TVN24 w dniu 6 marca 2023 r., o godz. 20:30.

Pobrany dokument wysyłamy najlepiej listem poleconym na adres Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, 01-015 WARSZAWA, Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, Departament Prezydialny – Wydział Skarg i Wniosków. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie. Nadmienię, że dotychczas, łącznie z przesłanymi drogą elektroniczną do Państwa wzorami, wydaliśmy ponad 700 druków Skarg do KRRiT na reportaż „Franciszkańska 3”.

Artur Dąbrowski – prezes DIAK

Źródło: Interia/akczest.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 40 pierwszoklasistów w Niemczech powtórzy klasę – efekt edukacji multikulti
Next post 9. rocznica kanonizacji Jana Pawła II patrona Akcji Katolickiej