Stop koncertom satanistycznych zespołów w Stoczni Gdańskiej

Read Time:59 Second

Musimy zdobyć się na odwagę powiedzenia: „Bluźnierstwom w Gdańsku w uroczystość Bożego Ciała należy jednoznacznie powiedzieć STOP.

W najbliższą uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w miejscu narodzin Solidarności zaplanowano koncert zespołów satanistycznych. Wiele środowisk zwróciło się z apelem o odwołanie skandalicznego „Mystic Festival”, podczas którego zespoły odwołujące się jawnie do satanizmu, wezmą udział. Jak poinformował „Nasz Dziennik”, doktor Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, poinformował, że do jednego ze sponsorów – Grupy Żywiec – zostanie przesłane stosowne pismo.

Na Mystic Festival zagrać mają m.in. chrystofobiczny Behemoth z Nergalem, czy chociażby zespoły Lucifer i Destroyer666. W Gdańsku regularnie dochodzi do promocji antywartości i uderzania w katolików. Tydzień temu widzieliśmy promocję środowisk lgbt, a w Uroczystość Bożego Ciała ma odbyć się koncert zespołów promujących satanizm.

Firmowanie satanizmu, duchowej pustki i antywartości wśród ludzi młodych to celowe niszczenie naszego społeczeństwa. Największym szokiem jest to że sponsorem wydarzenia jest Grupa Żywiec, która już raz popisała się faktem dostarczania alkoholu na bluźniercze jasełka w klubie „Spatif”.

W tej materii nie tylko przygotowujemy pismo do właściciela Grupy Żywiec, ale również przygotowujemy akcję wymierzoną w niniejszą markę piwną. Z całą pewnością smakoszom będziemy odradzać picia napojów alkoholowych i bezalkoholowych tej marki.

Artur Dąbrowski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Bądź jak święty Benedykt – Kształtuj kulturę
Next post Chleb żywy i życie dający