Modlimy się za biskupa Josepha Stricklanda

Read Time:1 Minute, 47 Second

Wspierający nieustannie środowisko lgbtq o. James Martin SJ „podgrzewa” atmosferę w mediach społecznościowych w kontekście wizytacji watykańskiej w diecezji Tyler w Teksasie. Jezuita sugeruje wprost, że wizyta stanowi reakcję Stolicy Apostolskiej na prowadzoną przez biskupa Josepha Stricklanda krytykę lgbtq.

Biskup Strickland cieszy się dużym autorytetem w Kościele amerykańskim. Wierni nie tylko pokładają olbrzymie nadzieje w ordynariuszu diecezji Tyler, ale przede wszystkim, widzą w nim obrońcę tradycyjnych i konserwatywnych wartości wśród duchowieństwa w USA. Jednoznacznie biskup Strickland kojarzony jest z ortodoksyjnym wizerunkiem Kościoła. Ciekawostką jest to, że akurat tego hierarchę, ze względu na jego odwagę i bezkompromisowość, chociażby w kontekście strzeżenia depozytu wiary, laikat określa Clintem Eastwoodem amerykańskiego duchowieństwa.

Biskup jest często zapraszany przez wiernych na spotkania modlitewne, na których wspólnota prosi Boga o przywrócenie ładu społecznego w USA. Ponadto, nie tylko w mediach, czy środkach społecznego przekazu, stale polemizuje z tęczową ideologią lgbtq. Teksański hierarcha motywuje wiernych do chodzenia z Jezusem Chrystusem, który jest Prawdą, powtarzając nieustannie, że: „Mamy głosić Jego Prawdę bez względu na sprzeciwiające się nam siły”. Tego uczy nie tylko swoich diecezjan, ale i tych którzy śledzą jego aktywność w mediach społecznościowych i Internecie. Biskup Strickland mówiąc o apostolskim zaangażowaniu świeckich wielokrotnie powatarza, że katoliki musi mieć świadomość tego, że „Opozycja wobec Chrystusa jest tymczasowa, a nasz Zbawiciel jest wieczny”.

Duchowny przypomina również, że Joe Biden czy Nancy Pelosi, że jako katolicy zobowiązani są do przestrzegania w pełni nauczania Kościoła, jeśli deklarują się jako katolicy. Biskup Strickland zwraca uwagę globalnym gremiom, powiązanym ze Światowym Forum Ekonomicznym, które próbuje nakreślić nowy, globalny porządek świata. Biskup z Teksasu nie boi się również mówić o konsekwencjach realizacji „agendy” Klausa Schwaba, czy utopijnych wizjach Juwala Noacha Harariego. 

ako Akcja katolicka Archidiecezji Częstochowskiej wspieramy bezpardonowego obrońcę nienarodzonych, hierarchę demaskującego ideologię lgbt, teologa obnażającego absurdy antropologiczne o. Jamesa Martina SJ i przede wszystkim pasterza wiernie stojącego przy owcach, kiedy wilk wdziera się pomiędzy nie.

Wspieramy biskupa Josepha Stricklanda modlitwą i zachęcamy do włączenia się w akcję modlitewną w intencji teksańskiego hierarchy. Niech naszym drobnym ofiarom towarzyszy wsparcie modlitewne
🎯 1️⃣ Różaniec,
🎯 2️⃣ Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz
🎯 3️⃣ Uczestnictwo w Eucharystii ofiarowanej w intencji Josepha Stricklanda.🙏

Dr Artur Dąbrowski
– prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post „Dyktat cywilizacji śmierci” – Belgia próby likwidacji klauzuli sumienia – zabieramy głos w sprawie
Next post Ludzie zmieniają czasy, czy czasy zmieniają ludzi?