Zapraszamy do „Zielarni Pod Klasztorem” na „Herbatę Papieską” i „Herbatę Pielgrzyma”

Read Time:45 Second

Jak zwykło się mawiać dbając o zdrowie „Jak po zioła i herbatki, tylko do Pani Renatki”. Drodzy członkowie Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, Szanowni Państwo, Przyjaciele naszego stowarzyszenia, miło nam poinformować, że „Zielarnia Pod Klasztorem” posiada swój flagowy produkt
– Dobraną starannie i według procedur i wyselekcjonowaną 🍵„HERBATĘ PIELGRZYMA” oraz „HERBATĘ PAPIESKĄ”🍵.

„Nasze herbatki powstały z aromatycznych ziół, ręcznie zebranych tego lata przez wykwalifikowanych zielarzy, mających długoletnie doświadczenie w pracy z roślinami leczniczymi” – Mówi nam Renata Olczyk – prezes fundacji „Czyn Katolicki”, którą wkrótce usłyszymy w audycji „Senior w eterze”.

W opakowaniach firmowanych logo naszej Zielarni, znajdują się wyłącznie ekologiczne zioła najwyższej jakości, starannie dobrane i skomponowane tak, by przynieść jak najwięcej korzyści dla zdrowia.

Pani prezes Renacie gratulujemy pomysłu oraz inwencji, a Państwa pielgrzymujących na Jasną Górę,zapraszamy do naszej Zielarni, gdzie o herbatach, ziołach i nie tylko, opowie wam kompetentna osoba, nasza wiceprezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej Renata Olczyk.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Ks. Grzegorz Umiński odszedł do Pana
Next post Wspominamy świętą Brygidę Szwedzką patronkę Europy.