Egzamin z historii seniorzy zaliczyli na szóstkę

Read Time:44 Second

Dziś Częstochowski Klub Seniora Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej oraz „dojrzała młodzież” z parafii św. Jadwigi Królowej w Radomsku uczestniczyła w zorganizowanych przez nas wspólnym pikniku historycznym na Zamku Pilcza w Smoleniu.

Atrakcje w położonym na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, we wschodniej części województwa śląskiego, blisko miasta Pilica. Smoleń znany jest przede wszystkim z zamku – najbardziej malowniczej atrakcji usytuowanych na Szlaku Orlich Gniazd.

Nasi seniorzy odbyli solidną edukację historyczną, mieli okazję do wysłuchania wielu cennych prelekcji dotyczące zdrowia, budowania relacji międzyosobowych i przede wszystkim czas na poznanie rekwizytów historycznych. Oczywiście, nie skończyło się jedynie na prelekcjach o charakterze historycznym, czy prozdrowotnym.

Muzyka jak mówił Arystoteles łagodzi obyczaje. Dlatego wolny czas wykorzystano na tańce i słuchanie muzyki, która wprowadziła seniorów w kraj ich młodości. Oczywiście na koniec wszystko zwiększyliśmy wspólną ucztą. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w dzisiejszych zajęciach.

Renata Olczyk – wiceprezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 29 sierpnia 1944 r. powstaŁ utwór Józefa Szczepańskiego „Czerwona zaraza”
Next post 43. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych