Sienkiewicz znów hejtuje arcybiskupa Marka Jędraszewskiego

Read Time:54 Second

Jeszcze dokładnie dźwięczy mi w uszach wypowiedź Bartłomieja Sienkiewicza, w której określał nas, ludzi wierzących „katolickimi ajatollahami”. Pamiętam również wredny, perfidny atak Sienkiewicza na osobę metropolity krakowskiego na antenie TVN24, kiedy to zionąc hejtem wrzeszczał w studio: „Pan biskup Jędraszewski jest jednym z najbardziej obrzydliwych typów polskiego Kościoła”.

Pomimo wykształcenia wyższego Pana Sienkiewicza, język przekazu, jak widać, prezentuje się poniżej poziomu podstawowego. I tym razem fobia Sienkiewicza związana z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim dała o sobie znać. Polityk miał zanieść Znaczek PIS arcybiskupowi w „nagrodę” za głoszone przez niego kłamstwa i wspieranie Zjednoczonej Prawicy.

My również rozważamy zwrócenie się do ambasady Federacji Rosyjskiej z prośbą o uhonorowanie Bartłomieja Sienkiewicza Orderem Lenina. Rosjanie z pewnością ucieszą się i docenią, że latami Sienkiewicz pilnie pracował nad tym, by państwo polskie istniało tylko teoretycznie i dbał o to, aby pamięć o nim zasypała „kamieni kupa”.

Zamiast szczucia na drugiego człowieka i hejtu, pokaż nam Panie Sienkiewicz program wyborczy partii i nie prowokuj. Wiemy tyle, że jeden postulat wyborczy (warunek znalezienia się na listach) już ogłoszono – Aborcja do 12 tygodnia.

Artur Dąbrowski – prezes DIAK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 43. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych
Next post 1 września 1939 r. godz. 4:40 Niemcy zbombardowali Wieluń