Zmiany kulturowe. Dlaczego powstały? – Obejrzyj koniecznie

Read Time:54 Second

Żyjemy w epicentrum zmian kulturowych. Rodzi się zatem pytanie o rodowód tych zmian. Dlatego kluczowym wydaje się zadanie pytania o to, dlaczego w ogóle powstały? Dlaczego upadają autorytety, a te, które jeszcze funkcjonują są sukcesywnie podważane? Dlaczego w szkołach widać elementy rozkładu moralnego? Dlaczego starsze pokolenie nie jest szanowane przez młodsze, a młodsze woli mieć zwierzaka bardziej niż dziecko?

Warto zadawać sobie te pytania, ponieważ zmiany dotykające naszą rzeczywistość demolują ją w wymiarze społecznym, co prowadzi do samounicestwienia ludzkiego bytu. W programie „Obywatel Szuka Prawdy” dr Artur Dąbrowski wyjaśnia na czym polega proces tzw. zmian kulturowych oraz kto za nimi stoi i w jakim celu one powstały.

Pozostaje życzyć Państwu usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i uruchomić dowolną przeglądarkę i obejrzeć wywiad z prezesem Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej Arturem Dąbrowskim, który w programie „Obywatel Szuka Prawdy”, nie tylko wskazał na źródła, pochodzenie antykultury, ale określił obszary, w których obecnie rewolucja kulturowa permanentnie penetruje wszystkie instytucje mające wpływ na społeczeństwo i sadza w nich własne treści.

Krzysztof

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post We Wrocławiu Lewicowi aktywiści walczą z lekcjami religii
Next post W Warszawie obradowała Rada KIAK