Modlitwa biskupa Athanasiusa Scheidera w intencji nadejścia czasów świętych papieży

Read Time:1 Minute, 6 Second

Biskup pomocniczy diecezji w Astanie (Kazachstan) Athanasius Scheider opublikował tekst modlitwy w intencji nadejścia czasów świętych papieży. Hierarcha zalecił wiernym odmawianie niniejszej modlitwy błagalnej wiernym. Biskup Schneider mając na uwadze fakt zamętu panującego w Kościele wyraził nadzieję, że Lud Boży przezwycięży trawiący go bezprecedensowy kryzys i zdecyduje się na radykalne porzucenie kompromisów zawieranych ze światem.

Modlitwa o wyproszenie świętych papieży

Kyrie eleison! Christe eleison! Kyrie eleison!

Panie Jezu Chryste, Ty jesteś Dobrym Pasterzem! Swą wszechmocną ręką wiedziesz swój Kościół pielgrzymujący przez burze każdej epoki.

Przyozdób Stolicę Apostolską świętymi papieżami, którzy nie boją się wielkich tego świata, ani nie idą na kompromis z duchem czasu, lecz zachowują, umocniają i bronią wiary katolickiej aż do przelania krwi oraz podtrzymują, chronią i przekazują czcigodną, liturgię Kościoła rzymskiego.

Panie, powróć do nas przez świętych papieży, którzy – rozpaleni gorliwością apostołów – głoszą całemu światu: „Zbawienia nie ma w nikim innym, jak tylko w Jezusie Chrystusie. Albowiem nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym mogliby być zbawieni” (por. Dz 4, 10-12).

Niech dzięki erze świętych papieży Stolica Apostolska, która jest ojczyzną dla wszystkich krzewicieli wiary katolickiej i apostolskiej, zawsze jaśnieje jako katedra prawdy dla całego świata.

Wysłuchaj nas, Panie, i przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Matki Kościoła, daj nam świętych papieży, daj nam wielu świętych Papieży!

Zmiłuj się nad nami i wysłuchaj nas!

Amen.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post „Mortalium animos” – Lektura ekumeniczna
Next post Ideologiczny zamordyzm