7 321 osób wsparło dr. Artura Dąbrowskiego w wyborach samorządowych

Read Time:1 Minute, 38 Second

Za nami wybory samorządowe, które jako stowarzyszenie otaczaliśmy modlitwą. Motywacja do wsparcia w wyborach właściwego kandydata była dla nas ważna, ponieważ z list komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Śląskiego wystartował jako bezpartyjny kandydat dr Artur Dąbrowski – prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej.

W wyborach do Sejmiku na dr. Artura Dąbrowskiego w powiatach: częstochowskim, kłobuckim i myszkowskim oddano 7 321. Pomimo uzyskanie tego niezwykle dobrego wyniku Panu Arturowi nie udało się uzyskać mandatu. W swoim wpisie na Facebooku dr Artur Dąbrowski: „Wasze wsparcie było i pozostaje dla mnie nadal niesamowitą motywacją do dalszej pracy”.

Na uwagę zasługuje fakt, że na naszego prezesa głosowało liczne grono młodych osób. W podziękowaniach młodzieży dr Dąbrowski napisał: „Wasze zaangażowanie i okazana pomoc są dla mnie niezwykle cenne i ważne. Cieszę się, że mogłem dotrzeć do Was z moim planem na młode pokolenie, który mam nadzieję będziemy razem realizować. Nadal #JesteśmyRazem i gramy w tej samej drużynie. Jestem wdzięczny za każdy głos, każdy gest sympatii i każde słowo wsparcia, które otrzymałem podczas kampanii wyborczej”.

@arturdbrowski

Dzękuję wszystkim za oddane głosy i bądźmy razem 💪🏻#dziekuje #wyborysamorządowe #badzmyrazem #dc #dlaciebie

♬ as it was – ourfeelings🪐

W ramach podziękowań za otrzymanie wsparcie, zamówiona została Msza św. w intencji osób w kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze. O swoim zaproszeniu prezes DIAK napisał: „Kochani, nie umiem się inaczej odwdzięczyć. Jutro (10.04.2024r.) o godz. 7:00 na Jasnej Górze w Kaplicy Cudownego Obrazu zostanie odprawiona Msza św. o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej, dla wszystkich z Państwa, którzy wsparli minie w czasie kampanii wyborczej. Jutro w Kaplicy Jasnogórskiej o godz. 7.00 aż 7 321 serc, zagarniętych zostanie przez przez jedno serce, Jedno serce najprostsze najłagodniejsze. Dziękuję mieszkańcom powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego”.

Ze strony zarządu i z pewnością wyborców, gratulujemy Panu Prezesowi tak dobrego wyniku i prosimy o to, aby zaufanie społeczne jakim Pana obdarzono, przybrało formę aktywnej animacji osób. Czas Panie Prezesie na następny ruch. Ten społeczny zryw powinien zostać rozwinięty, zwłaszcza dlatego, że zaufało Panu wiele młodych osób.

Renata Olczyk – wiceprezes DIAK.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Przeczytaj koniecznie Deklarację „Dignitas infinita”
Next post 10 kwietnia – Pamiętamy o rocznicy katastrofy smoleńskiej.