Polecamy podcast „Budzenie Olbrzyma”

Read Time:1 Minute, 19 Second

Masz dość zalewu treści promujących hedonizm, nihilizm i brak duchowości? Czujesz, że w dzisiejszym świecie brakuje prawdziwych wartości i głębi? Jeśli tak, to zapraszamy do wysłuchania podcastu ”Budzenie Olbrzyma” ”Budzenie Olbrzyma” to podcast, który demaskuje współczesne trendy antykultury, takie jak: Promowanie materializmu, konsumpcjonizmu i marksizmu kulturowego Relatywizm moralny i brak szacunku dla tradycji Podważanie autorytetu i wartości religijnych Budzenie Olbrzyma” to podcast, który ukazuje piękno i mądrość chrześcijańskiej wiary i tradycji, inspiruje do życia zgodnego z prawdziwymi wartościami, daje nadzieję na lepszą przyszłość.

Prowadzącym podcast jest dr Artur Dąbrowski, teolog i autor publikacji o apostolacie laikatu i zmianach w kulturze, który komentuje bieżące wydarzenia społeczne w ogólnopolskich mediach. ”Budzenie Olbrzyma” to podcast dla wszystkich, którzy szukają prawdy i sensu życia. To audycja, która pomoże Ci odkryć w sobie siłę do walki ze złem i budowania lepszego świata opartego na prawdzie. Dołącz do grona słuchaczy, by obudzić w sobie olbrzyma! Nie daj się zwieść pustym obietnicom współczesnego świata. Odkryj prawdziwą radość i sens życia w Bogu. W audycji ”Budzenie Olbrzyma”, dr Artur Dąbrowski odpowiada na pytanie: ”Jak obudzić olbrzyma”, czyli uśpiony w Kościele laikat, do wzięcia odpowiedzialności za losy Kościoła i świata. W audycji dr Dąbrowski porusza zagadnienia z zakresu teologii apostolstwa laikatu, duchowości ludzi świeckich. W ”Budzeniu Olbrzyma” omawiane są aspekty z zakresu kultury, nauki społecznej Kościoła i patriotyzmu.

Dowiedz się więcej o ochronie życia i zmianach, jakie zachodzą w tej materii w naszym społeczeństwie. Z pewnością zainteresuje Cię w ramach audycji „Budzenie Olbrzyma” podcast „Życie i antykultura”, ukazujący wpływ współczesnych ideologii na kulturę i moralność.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Biblia – ponadczasowa lektura na Światowy Dzień Książki
Next post Dziesiąta rocznica kanonizacji Jana Pawła II