Przypominamy o Pielgrzymce KIAK na Jasną Górę

Read Time:48 Second

Drodzy Członkowie Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, Czcigodni Księża Asystenci!

Jak pisaliśmy wcześniej: „Na to wyjątkowe dla wszystkich członków Akcji Katolickiej wydarzenie zaprosił prezes KIAK Andrzej Kamiński”. Odpowiadając na zaproszenie, w imieniu Zarządu i Księdza Radosława z radością przypominamy i zachęcamy do udziału w XXVIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akcji Katolickiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2024 roku.

Wydarzeniu na które zaprosił nas prezes KIAK Pan Andrzej Kamiński towarzyszy hasło: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy jak zawsze w „Zielarni pod Klasztorem” oraz u Pani Sekretarz Ewy Krawczyk do dnia 7 czerwca.

Prosimy o liczne przybycie. Jeżeli stan zdrowia nie pozwala na wzięcie udziału w całych uroczystościach, to prosimy o uczestnictwo we Mszy świętej. Osoby odpowiedzialne w regionach za Akcję Katolicką, a nade wszystko Prezesów proszę o sprawne i szybkie rozpropagowanie informacji i zgłoszenia w wyznaczonym terminie.

Jednocześnie prosimy o kontakt z Prezesami, którzy przekażą i omówią szczegóły w przesłanych do nich informacjach drogą mailową.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Zaproszenie do wysłuchania kolejnego podcastu „Budzenie Olbrzyma”
Next post Życzenia dla Księdza Asystenta z okazji rocznicy święceń kapłańskich