Życzenia dla Księdza Asystenta z okazji rocznicy święceń kapłańskich

Read Time:58 Second

Z okazji rocznicy święceń kapłańskich pragniemy złożyć Księdzu najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień kapłańskiej służby będzie dla Księdza źródłem radości, satysfakcji i głębokiej satysfakcji.

Dziękujemy za oddaną pracę i zaangażowanie w apostolską misję Kościoła. Cieszymy się, że Ksiądz w dobie kryzysu z jakim boryka się współczesny Kościół, jest dla wiernych i współbraci w kapłaństwie wzorem prezbitera, który z oddaniem służy Bogu i ludziom. Niech w posłudze duszpasterskiej Ksiądz nadal czerpie siłę i natchnienie do pracy z modlitwy i Eucharystii.

Życzymy Księdzu wielu łask Bożych, zdrowia, sił i wytrwałości w wypełnianiu kapłańskich obowiązków. Niech Ksiądz zawsze cieszy się szacunkiem i zaufaniem wiernych.

Z okazji rocznicy święceń pragniemy również wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za Księdza działalność jako Asystenta Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej. Ksiądz jest dla nas cennym przewodnikiem i animatorem życia religijnego.

Nasze życzenia kierujemy również do rocznikowych kolegów Księdza Asystenta – Księdza Sławomira Bednarskiego oraz Księdza Pawła Wróbla. Drodzy Prezbiterzy – Niech Bóg Was błogosławi i obdarza wszelkimi łaskami potrzebnymi do owocnego wypełniania kapłańskiej misji. W czasach duchowego i intelektualnego zamętu, dziękujemy raz jeszcze za trwanie i przekazywanie niezmąconego modernizmem depozytu wiary

Z wyrazami szacunku i modlitwy,
Członkowie Akcji KAtolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Przypominamy o Pielgrzymce KIAK na Jasną Górę
Next post Dziś wspominamy w liturgii bł. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego