„Niszczenie człowieka” – dr Artur Dąbrowski dla „Naszego Dziennika”

Read Time:1 Minute, 32 Second

„Zabijanie dzieci poczętych jest prawem do „wolności religijnej”? Takie żądania stawiają amerykańscy sataniści, którzy pozwali do sądu stan Indiana za zakaz aborcji”, informuje na łamach „Naszego Dziennika” red. Jacek Sądej. Przedstawiciele Świątyni Satanicznej złożyli w sądzie pozew przeciwko stanowi Indiana, sugerując, że zakaz zabijania nienarodzonych dzieci „narusza wolność religijną jej członków, zakazując zabijania dzieci przez aborcję. Co więcej, sataniści sami przyznają się do tego, że aborcja jest ich rytuałem religijnym.

Do sprawy odniósł się dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, twierdząc, że: dla przedstawicieli Świątyni Szatana aborcja jest obrzędem, rytuałem religijnym. Dlatego jej zakaz uznają za „zamach na wolność religijną”. W rozumieniu Artura Dąbrowskiego postawa satanistów obnaża dwie kluczowe kwestie związane z tym środowiskiem.

Pierwsza z nich, jak stwierdza dr Dąbrowski, ukazuje zabójstwo dziecka jako obrzęd religijny. Zresztą mówią o tym sami przedstawiciele satanistycznego środowiska. To jest niezwykle żenujące, że zabójstwo dziecka w łonie matki określa się „religijnym obrzędem aborcyjnym”. Po drugie, przedstawiciele Świątyni Satanicznej próbując odwoływać się do naukowego rozumienia świata, traktują nienarodzone dziecko jako integralną część kobiety, a nie odrębną osobę.

W opinii Artura Dąbrowskiego mamy do czynienia z jawnym uprawianiem ideologii pozbawionej elementarnej wiedzy biologicznej i naukowej oraz uznawaniem zabójstwa dziecka w łonie matki za obrzęd religijny. To ukazuje nam wyraźnie, że w tym przypadku mamy do czynienia ze stanem aberracji religijnej. Dodatkowo określanie zakazu aborcji „przymusową niewolą” kobiet, mówi wyraźnie nam, że „mamy do czynienia nie tylko z pogardą dla prawa, ale również z pogardą dla kobiet i przede wszystkim dzieci”.

Sataniści pokazują swoje autentyczne zamiary. „obrzęd aborcji” okazują swoje autentyczne zamiary. „Nie okłamujmy się, wyznawcy Świątyni Satanicznej, czyniąc z aborcji rytuał religijny, w rzeczywistości są częścią kampanii proaborcyjnejktórej twarzą jest Planned Parenthood. Jak widać chodzi tutaj o  dostarczanie największemu amerykańskiemu dostawcy aborcji, potencjalnych klientów” konkluduje prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej.

Tradycyjnie zachęcamy do lektury „Naszego Dziennika”.

Krzysztof Król

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 1 października Międzynarodowy Dzień Osób Starszych
Next post „Trwajcie z pasją” – Jubileusz Akcji Katolickiej Diecezji Ełckiej