#RóżaniecZaOjcaFidelisa# – Dołącz do modlitwy za obrońcę nienarodzonych

Read Time:1 Minute, 21 Second

Wyrok sądu federalnego wydany w USA na ojca Fidelisa Moscinskiego obnaża rzeczywisty stan funkcjonowania demokracji w kraju, który pretenduje do miana obrońcy demokracji w każdym zakątku świata. Jest również dowodem na to, że nawet wzorcowy system prawny jest w stanie ugiąć się pod pręgierzem „poprawności politycznej” dla przemysłu aborcyjnego.

Skandaliczne skazanie o. Moscinskiego na 6 miesięcy więzienia za demonstrację pokojową przed placówką aborcyjną w Nowym Jorku, nie stanowi już pogrożenia palcem, lecz jest wskazaniem miejsca do którego sądy będą odsyłać wszystkich tych, którzy korzystając z przysługującego im prawa do zgromadzeń, będą stawać w obronie nienarodzonych dzieci pod „kliniką” aborcyjną.

W kwestii sądowniczej, sprawa ojca Fidelisa w USA jest precedensem. Czy następnym krokiem będzie karanie za sam fakt zastosowania orwellowskiej myślozbrodni w kontekście aborcji i jej skutków, po złożeniu samokrytyki w sądzie?

Pisać można wiele. Jednak nie można poprzestać na refleksji, powiedzeniu, to w końca amerykański przypadek. Dzisiaj to przypadek amerykański, ale może wkrótce się okazać przypadkiem polskim, czy też europejskim, w dobie hołdowania lewackim ideologiom.

Prawda jest taka, że konkretny mnich z USA potrzebuje dziś wsparcia ludzi zza oceanu. Dlatego zachęcamy Was do codziennej modlitwy różańcowej w intencji ojca Fidelisa. Po prostu jeden różaniec dziennie w tej konkretnej intencji.

Pozostaje nam modlitwa i oczywiście w każdej chwili warto przemyśleć sprawę petycji do ambasadora USA w RP o interwencję w tej sprawie. Skoro J. E. Mark Brzezinski angażuje się na rzecz łamania praw osób lgbt, to może zaangażuje się na rzecz łamania praw osób wierzących i nienarodzonych w swoim kraju

Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej zachęca do włączenia się w inicjatywę #RóżaniecZaOjcaFidelisa

Dr Artur Dąbrowski – prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post „Ekspansja islamu” – ks. Cisło, dr Sopiński i dr Dąbrowski komentują dla „Naszego Dziennika”
Next post Zachęcamy do wysłuchania naszego pierwszego podcastu