Życzenia dla Kapłanów z okazji Wielkiego Czwartku

Read Time:49 Second

Św. Piotr Chryzolog pisał, że: „Kapłani to naczynia gliniane, w których Bóg przechowuje swój skarb”. Dziś w Wielki Czwartek te słowa nabierają bardziej symbolicznego znaczenia.

W dniu ustanowienia sakramentu kapłaństwa życzymy wszystkim Księżom Archidiecezji Częstochowskiej: Niegasnącej miłości do Eucharystii, siły i gorliwości w głoszeniu Dobrej Nowiny, obfitych owoców duszpasterskiej pracy, radości i satysfakcji z każdego dnia posługi kapłańskiej oraz Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.

Szanowni Księża, dziękujemy Wam za Waszą troskę, za Wasze modlitwy i za Wasze świadectwo wiary. Niech Bóg wynagrodzi Wam wszelkie trudy i obdarzy Was łaską wytrwałości w wypełnianiu Waszego kapłańskiego posłannictwa.

Z okazji Wielkiego Czwartku życzymy Wam, abyście zawsze byli wiernymi naśladowcami Chrystusa, dobrymi pasterzami dla swoich wiernych, źródłem pocieszenia i umocnienia dla wszystkich potrzebujących. Niech każdy dzień Waszego życia będzie wypełniony: miłością Boga i bliźniego, radością Ewangelii, pokojem i nadzieją.

Członkowie Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej modlą się o to, abyście zawsze prowadzili nas do Boga, pomagali nam wzrastać w wierze i byli dla nas przykładem do naśladowania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wielki Czwartek
Next post Życzenia dla Księdza Radosława, Asystenta Akcji Katolickiej, z okazji Wielkiego Czwartku