Nasz akcent w konferencji naukowej w Muzeum Niepodległości w Warszawie

Read Time:56 Second

Miło nam poinformować Państwa o czwartkowej konferencji naukowej „Kościele co mówisz o sobie”, która odbędzie się 24 sierpnia 2023 r. w Warszawie. W imieniu zarządu zapraszamy Państwa, członków Diecezjalnego Instytutu oraz sympatyków na konferencję naukową z akcentem Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej do Muzeum Niepodległości w Warszawie.

W najbliższy czwartek 24 sierpnia 2023 roku o godz. 11.00 w Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów odbędzie się konferencja naukowa “Kościele co mówisz sam o sobie”. Wydarzenie poświęcone 85. rocznicy urodzin oraz 60. rocznicy święceń ks. bp. Antoniego Pacyfika Dydycza.

W trakcie konferencji wygłoszone zostaną referaty naukowe. Miło nam zakomunikować, że jeden z nich wygłosi dr Artur Dąbrowski – prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej. Zapraszamy naszych przyjaciół z inicjatywy „Broń Królowej” z terenu Warszawy i okolic na to niezwykłe wydarzenie.

Pamiętajmy czwartek 24 sierpnia 2023 r. godz. 11:00 Muzeum Niepodległości w Warszawie. Wspierajmy sprawy organizacyjne oraz prelegentów modlitwą. Jeżeli chodzi o możliwość uczestnictwa online w konferencji, to poinformujemy Państwa w dniu jej rozpoczęcia, podają oczywiście wcześniej link do transmisji online.

Renata Olczyk – wiceprezes DIAK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Siódmy dzień nowenny przed uroczystością NMP Częstochowskiej
Next post Ósmy dzień nowenny przed uroczystością NMP Częstochowskiej